avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan szymon-truchan
Odpowiedzi: 7
Ranga: Bywalec
20-08-2020, 20:18
0
 

witam. Jak w temacie, 2 tygodnie po wykonaniu działki wysypało mi się takie cos. Czy może ktoś miał podobny problem? Przeglądałem tematy forum juz chyba ze 100 razy i podobnej wysypki nie znalazłem. Przypominam ze to moja 1 dziarka(lecz nie ostatnia) :-) Boje się co będzie dalej .odstawiłem krem tatoo ktory kupilem w studio. Od dzisiaj myje tylko szarym mydłem. Prosze was o pomoc


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan szymon-truchan
Odpowiedzi: 7
Ranga: Bywalec
20-08-2020, 21:21
0
 

Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie jak po umyciu zaczyna wysychać. Prosze o pomoc

Robi się suche i się łuszczy.


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan pocca
Odpowiedzi: 370
Ranga: Nałogowiec
21-08-2020, 09:29
0
 

czy swedzi ta wysypka? nie wystawiales tego na slonce? czy to bylo robione w studio czy u kogos w domu?jakiego kremu uzywales?


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan szymon-truchan
Odpowiedzi: 7
Ranga: Bywalec
21-08-2020, 09:44
0
 

Starałem się unikać słońca. Swędzi bardzo. Używałem kremu ze studia w którym był robiony tatuaz. Teraz jak przestałem używać kremu robi się sucha i biala skóra. Pomóżcie proszę 


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan szymon-truchan
Odpowiedzi: 7
Ranga: Bywalec
21-08-2020, 09:46
0
 

Tutaj zdjecie z dzisiaj


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan pocca
Odpowiedzi: 370
Ranga: Nałogowiec
21-08-2020, 09:55
0
 

a jaki to byl krem? ile czasu miales opatrunek?


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan szymon-truchan
Odpowiedzi: 7
Ranga: Bywalec
21-08-2020, 10:13
0
 

Opatrunek mialem 24 godziny, pozniej przemywanie woda z szarym mydłem i ten krem. Niestety nie pamietam nazwy a opakowania juz nie mam bo mi się skończył. Teraz nie wiem czy kupować dalej jakis krem i smarować czy odczekać. 


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan pocca
Odpowiedzi: 370
Ranga: Nałogowiec
21-08-2020, 10:20
0
 

kup w aptece bepanthen w masci i i smaruj nim kilka razy dziennie ale cienko poczekaj z 3-4dni jak nie bedzie poprawy wtedy daj znaka 


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan majki
admin
Odpowiedzi: 2339
Ranga: Weteran
21-08-2020, 13:27
0
 

Zobacz 3 ostatnie tematy, to nie podobny problem?

https://dziary.com/forum/higiena-i-pielegnacja


Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan szymon-truchan
Odpowiedzi: 7
Ranga: Bywalec
21-08-2020, 14:58
0
 

Zdjecie wykonane po posmarowaniu bepantenem. Myślę że pomoże. Będę dawał znać co i jak. Nie wydaje mi się żeby to było to samo co w ostatnich tematach.


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan majki
admin
Odpowiedzi: 2339
Ranga: Weteran
21-08-2020, 15:01
0
 

OK, tylko nie przesadź w drugą stronę, żeby się nie zapocił, susz go po prostu unikaj słonca. Każdy goi się inaczej, potrzeba jeszcze czasu.


Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan szymon-truchan
Odpowiedzi: 7
Ranga: Bywalec
21-08-2020, 15:04
0
 

Mam nadzieję że będzie dobrze, bardzo się boję. To mój pierwszy tatuaz i nie jestem obeznany co i jak. 


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan majki
admin
Odpowiedzi: 2339
Ranga: Weteran
21-08-2020, 16:14
0
 

2 tygodnie to nie dużo. Dawaj znać za 2-3 dni 


Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan szymon-truchan
Odpowiedzi: 7
Ranga: Bywalec
24-08-2020, 20:12
0
 

Witam, mijają 3 dni po stosowaniu bepanten. Mniej swedzi ale dalej jest. Odstawić teraz całkiem krem? Nie wiem sam co robić. 


avatar użytkownika dziary.com forum szymon-truchan pocca
Odpowiedzi: 370
Ranga: Nałogowiec
25-08-2020, 08:19
0
 

w takim razie moze to byc reackja alergiczna , kup maxicortan masc -ma w sobie wieksza dawke hydrocortyzolu i smaruj 3x dziennie plus kup allegre lub cos w jej stylu i tez lykaj 2x dziennie jak po 3-4dniach nie bedzie widac poprawy to tylko dermatolog i masc sterydowa pomoze



Skomentuj temat! Zaloguj się!

Aktywne tematy
Popularne tematy


Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadasz się na używanie plików cookie. Przeczytaj politykę cookies.