Zmiana systemu ogrzewania w domu

Dział: Popitolmy sobie
Wyświetleń: 64

avatar użytkownika dziary.com forum netmo netmo
Odpowiedzi: 10
Ranga: Bywalec
23-02-2024, 09:18
0
 

Hej. Wydane pozwolenie na budowę. We wniosku źródło ogrzewania wpisane jako pompa ciepła. Czy zmiana ogrzewania na pellet będzie jako zmiana istotna czy nie ? Miał ktoś może taki przypadek i mógłby się podzielić jak to u Was wyglądało ? 


avatar użytkownika dziary.com forum netmo tati
Odpowiedzi: 17
Ranga: Bywalec
23-02-2024, 09:43
0
 

Tak, zmiana na pellet jest zmianą istotną, zgodnie z art. 36a PB i wymaga pozwolenia zamiennego (+nowej charakterystyki energetycznej). Nie wiem swoją droga czmeu chcesz zmieniać. Pompa ciepła jest o wiele wygodniejszym sposobem ogrzewania, moim zdaniem warto jest się tego trzymać :)

 


Jesteś w dziale: Popitolmy sobie

Skomentuj temat! Zaloguj się!

Aktywne tematy
Popularne tematy


Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadasz się na używanie plików cookie. Przeczytaj politykę cookies.