avatar użytkownika dziary.com forum majki majki
admin
Odpowiedzi: 2377
Ranga: Weteran
31-07-2018, 12:29
2
 

Ktoś wie które to studio, trzeba o tym napisać bo to karygodne.

---

Mężczyźni świętujący wieczór kawalerski wpadli na pomysł, że zapłacą bezdomnemu za wytatuowanie na czole danych pana młodego. Ze względu na zbyt duży ból, tatuaż nie został ukończony.

Grupa Brytyjczyków świętowała wieczór kawalerski w hiszpańskim kurorcie Benidorm. Podczas wieczornego wyjścia wpadli na bezdomnego Tomka. Zaoferowali, że zapłacą mu 100 euro za wytatuowanie na czole "Jamie Blake, North Shields, NE 28", czyli imienia, nazwiska i adresu przyszłego pana młodego.

Polak zgodził się na wykonanie tatuażu. Jednak ze względu na to, że bezdomny odczuwał zbyt duży ból podczas zabiegu, tatuażu nie ukończono. Tatuażysta zdążył umieścić na jego czole jedynie napis "Jamie Blake No".


Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!


avatar użytkownika dziary.com forum majki pxx
Odpowiedzi: 150
Ranga: Pasjonat
31-07-2018, 13:05
1
 

skurwysyny jebane !!

 

Adminina i Wszystkich przepraszam za slowa ale musialem wyrazić swoje emocje.


avatar użytkownika dziary.com forum majki majki
admin
Odpowiedzi: 2377
Ranga: Weteran
31-07-2018, 13:12
1
 

Oni wrzucili fotkę na FB jako "wykonany tatuaż"...


Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

avatar użytkownika dziary.com forum majki irooc
moderator
Odpowiedzi: 1816
Ranga: Weteran
31-07-2018, 15:25
0
 

https://www.facebook.com/RKA-Tattoos-152957064739803/

To to studio


Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

Jesteś w dziale: Popitolmy sobie

Skomentuj temat! Zaloguj się!

Aktywne tematy
Popularne tematy


Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadasz się na używanie plików cookie. Przeczytaj politykę cookies.