avatar użytkownika dziary.com forum sandra-malinowska sandra-malinowska
Odpowiedzi: 3
Ranga: Bywalec
16-10-2018, 19:24
0
 

Czy mógłby ktoś mi polecić dobrą maszynkę do ok 300/400 zł? Wiem że ta kwota nie jest spora ale chyba można za to kupić dość dobrą maszynkę. Do tej pory używałam maszynki z zestawu za ok 250 zł lecz niektóre tatuaże wychodzily idealnie a w niektórych np linie prawie całkiem znikały po wygojeniu, więc możliwe że to wina maszynki. A i chciała bym się dowiedzieć jeżeli ktoś wie jaka jest różnica między maszynka cewkową za 100 zł a taką za np 600 zl, bo słyszałam że czasami droższe mają np więcej zwojów ale niekoniecznie oznacza to ze są lepsze.


avatar użytkownika dziary.com forum sandra-malinowska irooc
moderator
Odpowiedzi: 1818
Ranga: Weteran
17-10-2018, 11:02
0
 

Wszystko za kwotę 300/400 zł w polskiej dystrybucji to chińczyki które na aliexpres osiągają kwoty góra 50/60 zl.
Dołóż drugie tyle i są ludzie którzy za taki hajs zrobią Ci cewkową maszynkę, pod Ciebie 

Do ceny dolicz też wagę jakość materiałów i wykonania.


Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!


Skomentuj temat! Zaloguj się!

Aktywne tematy
Popularne tematy


Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadasz się na używanie plików cookie. Przeczytaj politykę cookies.