avatar użytkownika dziary.com forum damian-derucki damian-derucki
Odpowiedzi: 1
Ranga: Bywalec
01-07-2019, 20:14
0
 

Witam. Jestem z Gdańska i sesja całodniowa w różnych studiach oscyluje w granicy 1200 zł. Mam odłożony 1000 zł na tatuaz i zastanawia mnie jakiej on by był wielkości w tej cenie? Przyjmijmy, że miejsce to byłaby ręka i byłby czarno biały. Wiem, że to ciężko określić, ale byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mi pokazali jakieś zdjęcia tatuaży, które mogły ten 1000 kosztować żeby miał jakieś rozeznanie. Pozdrawiam


avatar użytkownika dziary.com forum damian-derucki majki
admin
Odpowiedzi: 2379
Ranga: Weteran
02-07-2019, 10:45
0
 

W cm nikt Ci nie powie, skontaktuj się z wybranym studiem i pogadaj.


Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

avatar użytkownika dziary.com forum damian-derucki jot
moderator
Odpowiedzi: 81
Ranga: Gaduła
02-07-2019, 11:12
0
 

Jeżeli sesja całodniowa kosztuje 1200 zł, a Ty przyjdziesz z tysiakiem to myśle, że naprawdę możesz dużo zdziałać. Oczywiście nie licz na mega skomplikowane rzeczy na całe ramie (zazwyczaj nie wykonuje się ich na raz), ale jakiś jeden większy motyw w kolorze zrobisz na pewno (powyżej 15 cm), bym strzelała. Więc jak dobrze ogarniesz motyw to możesz naprawdę dużo zakryć za tą cenę. Ja znalazłam takiego magika w Warszawie, który robi swoje projekty z reguły duże i dopasowane do miejsca i zrobiłam tergo flaminga za 650zł na całe przedramie.


avatar użytkownika dziary.com forum damian-derucki angelikpb
Odpowiedzi: 11
Ranga: Bywalec
30-07-2019, 10:12
0
 

Potrzebujesz kilka sesji, żeby zrobić na prawdę dobry tatuaż. Także lepiej uzgodni to z wybranym studiem i pytaj o cenę.


avatar użytkownika dziary.com forum damian-derucki irooc
moderator
Odpowiedzi: 1818
Ranga: Weteran
30-07-2019, 17:08
0
 

W takim razie czym jest dobry tatuaż?


Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

Jesteś w dziale: Wycena tatuażu

Skomentuj temat! Zaloguj się!

Aktywne tematy
Popularne tematy


Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadasz się na używanie plików cookie. Przeczytaj politykę cookies.