Higiena i pielęgnacja

Intensywne zaczerwienienie

  • 28-02-2019, 23:00 | dziary dziaram 0

    Cześć, w tamtym tygodniu w środę przyjaciółka, która się uczy i zrobiła już kilka napisów, zrobiła mi tatuaż na żebrach metodą handpoke. Chcę zaznaczyć  że wszystko było Sterylne I żadna poprzednia osoba ani ona sama nie miała takiej sytuacji. Miała rękawiczki, używała płynu do dezynfekcji, otwierała wszystko przy mnie  Ja też dbałam o ten tatuaż, jak należy  Jednakże tatuaż nie goi się tak jak powinien. Był czerwony od samego początku, ale delikatnie w miarę, bolał  ale myślałam, że to wszystko ustąpi po 2-3 dniach  Jednak skóra stała się intensywniej czerwona i tatuaż bolał bardzo. Przemywam go płynem do higieny intymnej. Smarowałam go bepanthenem, w sobotę zaczęłam smarować tribioticiem  ale nie przechodziło, więc poszłam do dermatologa i smaruję go maścią z antybiotykiem o nazwie fucibet lipid i przyjmuję tabletki cipronex. Po tribioticu przestał mnie boleć i zaczął swędzieć  właśnie poczułam, że robią się strupki. Ale po tej maści od dermatologa i tabletkach nie widzę, żadnej poprawy. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem, żeby skóra po wykonaniu tatuażu wyglądała w ten sposób? To jakaś alergia  stan zapalny czy co?  


  • 01-03-2019, 10:43 | dziary dziaram 0

    Lekarz


    Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

  • 01-03-2019, 11:43 | dziary dziaram 0

    Napisałam, byłam już i nic z tego nie wynikło ech 


  • 01-03-2019, 12:27 | dziary dziaram 1

    A co mówił lekarz?

    Weź zwykłe mocne wapno! Antybiotyk bym odstawił już.


    Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

  • 01-03-2019, 12:48 | dziary dziaram 0

    Ja bym pocisnal do innego lekarza w takim razie


    Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

  • 01-03-2019, 21:41 | dziary dziaram 1

    Hej, mialam tez problem z uczuleniem po folii i kleju na niej. W koncu poszlam do dermatologa i stosowalam Dexapolcort, Mnie pomoglo, chociaż jest jeszcze ślad. Dalej pije wapno dla alergików. Wszystko jest sprawą indywidualną. Odstawiłam bepathen i inne masci i kremy dopoki sie nie poprawiło. Pozdrawiam

     

     

     


  • 06-03-2019, 16:51 | dziary dziaram 0

    Dziękuję bardzo!! Właśnie będę sobie pic wapno. A lekarz powiedział ee no jakiś stan zapalny, masz antybiotyk  elo, jak się nie poprawi to przyjdź znowu xD


  • 06-03-2019, 16:51 | dziary dziaram 0

    Niestety nie mam innego xD


  • 11-03-2019, 12:03 | dziary dziaram 0

    Antybiotyk nie jest lekarstwem na wszystko... Raczej zabójstwem.


    Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

  • 14-03-2019, 15:35 | dziary dziaram 0

    Dookoła to zaróżowienie też zniknęło, więc no lepiej lepiej. Diametralna zmiana po tym  jak zaczęłam smarować aloesem 


  • 14-03-2019, 15:56 | dziary dziaram 0

    Gorzej że napis troche nie wygląda.
     


    Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!

Chcesz komentować tatuaże? Zaloguj się!
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadasz się na używanie plików cookie. Przeczytaj politykę cookies.