avatar użytkownika dziary.com forum aliiksdr aliiksdr
Odpowiedzi: 0
Ranga: Bywalec
01-09-2019, 14:49
0
 

Witam, tydzień temu zrobiłam swój pierwszy tatuaż, goi się super, jedyny problem tkwi w czerwonych plamach widocznych na załączonym zdjęciu. Zmieniłam krem od tatuatora na bepanthen, ponieważ tamten sprawiał że skóra piekła. Nie wiem czy to alergia na któryś z składników kremu, uczulenie na tusz, czy może problem tkwił w opatrunku który spowodował podrażnienie i odparzenie. Opatrunek nosiłam tylko 24 h i nie więcej. Plamy pojawiły się dwa dni po zdjęciu opatrunku, nie pieką nie swędzą. Stosuje na nie tribiotic i pije wapno.


avatar użytkownika dziary.com forum aliiksdr irooc
moderator
Odpowiedzi: 1806
Ranga: Weteran
01-09-2019, 15:14
0
 

Prawdopodobnie wina dermala.

Odstaw kremy na jakiś czas unikaj słońca, letnia woda+szare mydlo/plyn do higieny intymnej


Pomogłem, kciuk w górę obok posta. Dbaj o dziarę bo jak dbasz tak masz!


Skomentuj temat! Zaloguj się!

Aktywne tematy
Popularne tematy


Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadasz się na używanie plików cookie. Przeczytaj politykę cookies.