Podczas ostatniego meczu...

Podczas ostatniego meczu PSG z Caen Zlatan Ibrahimovic zdjął koszulkę i pokazał swoje nowe tatuaże. Nie chodziło jednak tylko o to, żeby pochwalić się nowymi “dziarami”. Zlatan Ibrahimovic wziął w ten sposób udział w akcji 805 Million Names! Zlatan Ibrahimovic w meczu PSG z Caen strzelił pierwszego gola. Po zdobyciu bramki Szwed zdjął koszulkę i pokazał przed kamerami nowe tatuaże przedstawiające 50 imion głodujących dzieci! Niestety w myśli przepisów nawet za tak piękny gest Zlatan Ibrahimovic został ukarany żółtą kartką. Ale chyba specjalnie się tym nie przejął. Bo Zlatan generalnie rzadko się czymkolwiek przejmuje... :) Szczegóły akcji Zlatan Ibrahimovic wyjaśnia m.in. na filmie 805 Million Names. - Gdybym tylko mógł, wytatuowałbym imiona wszystkich tych dzieci - mówi reprezentant Szwecji. Źródło: http://www.eska.pl/hotplota/news/zlatan-ibrahimovic-i-jego-tatuaze-az-50-imion-glodujacych-dzieci-piekny-gest-zobaczcie-zdjecia-i-video/n/1265

Podczas ostatniego meczu PSG z Caen Zlatan Ibrahimovic zdjął koszulkę i pokazał swoje nowe tatuaże. Nie chodziło jednak tylko o to, żeby pochwalić się nowymi “dziarami”. Zlatan Ibrahimovic wziął w ten sposób udział w akcji 805 Million Names! 

Zlatan Ibrahimovic w meczu PSG z Caen strzelił pierwszego gola. Po zdobyciu bramki Szwed zdjął koszulkę i pokazał przed kamerami nowe tatuaże przedstawiające 50 imion głodujących dzieci! 

Niestety w myśli przepisów nawet za tak piękny gest Zlatan Ibrahimovic został ukarany żółtą kartką. Ale chyba specjalnie się tym nie przejął. Bo Zlatan generalnie rzadko się czymkolwiek przejmuje... :)

Szczegóły akcji Zlatan Ibrahimovic wyjaśnia m.in. na filmie 805 Million Names. - Gdybym tylko mógł, wytatuowałbym imiona wszystkich tych dzieci - mówi reprezentant Szwecji. 

Źródło: http://www.eska.pl/hotplota/news/zlatan-ibrahimovic-i-jego-tatuaze-az-50-imion-glodujacych-dzieci-piekny-gest-zobaczcie-zdjecia-i-video/n/1265

Dodał: majki

Wyświetleń: 1374
Podoba się? 0 0
Chcesz komentować tatuaże? Zaloguj się!