Najpopularniejsze wzory męskich tatuaży na 2017 rok

Zastanawiasz się jakie wzory tatuaży dla mężczyzn będą modne w 2017 roku? Oto kilka ciekawych propozycji dla Ciebie, które mogą Cię zainspirować! Postaw na ciekawe wzory, które przyciągają oko i będą wspaniałą pamiątką na Twoim ciele przez cały czas!

Zanim ozdobisz swoje przedramię kolejnym, powtarzalnym wzorem – pomyśl o tym, jak wykorzystać najnowsze trendy do wyróżnienia się z tłumu. Od wielu lat popularnym motywem w sztuce tatuażu są wzory plemienne, które mogą, choć nie muszą, symbolizować Twoją grupę etniczną i wartości, w które wierzysz. Wzory plemienne oddają idealnie ducha walki, symbolizują odwagę i męskość, dlatego nic dziwnego, że w przyszłym roku będą zdobić niejedno przedramię lub męski tors. Ze względu na swój rozmiar, mężczyźni zdobią nimi również swoje plecy, kostki i nadgarstki. Do grona popularnych tatuaży na 2017 rok dodać należy także tatuaże na nodze.

Drugim popularnym motywem są krzyże, które mogą symbolizować pokój, harmonię i oddanie religijne. W pierwszej chwili tatuaże z motywem krzyża mogą powodować wątpliwości i wydawać się nieco ryzykowaną ozdobą ciała. Jednak większości ludzi coraz częściej decyduje się na tatuaż religijny, aby podkreślić jak ważna w ich życiu jest wiara i chrześcijaństwo.

Na podium są też anielskie skrzydła, które świadczą o wyjątkowo ciepłej osobowości swojego właściciela i podkreślają tendencję do częstego bujania w obłokach. Czaszki są także lubiane przez mężczyzn, ponieważ są dość charakterystycznym symbolem i odważnie wyglądają na skórze.

Dodał: majki


Wydziaraj: 11