Najpopularniejsze tatuaże na plecach

Coraz więcej osób decyduje się na stworzenie tatuażu na plecach.

To niewątpliwie świetny sposób na wyróżnienie się z tłumu i świetna pamiątka na lata. Jednak jaki wzór wybrać, aby nasze plecy były powodem do dumy i jednocześnie przyciągały wzrok?

Motywy religijne, kwiaty i skrzydła.

Marzysz o tym, aby na Twoich plecach znalazł się unikatowy tatuaż, który byłby odzwierciedleniem Twojej pasji lub ważnego symbolu? Jeśli brakuje Ci inspiracji sprawdź jakie tatuaże na plecach są najpopularniejsze. Obecnie większość mężczyzn decyduje się na tatuaż z motywem pochodzącym z ulubionego filmu. Często na męskich plecach dominują czaszki, motywy z filmów fantasy, symbole biblijne, samochody wyścigowe lub ornamenty. Tego typu wzory mają często znaczenie symboliczne lub mają podkreślać charakter właściciela – męstwo, odwagę i zamiłowanie do ryzyka.

U kobiet natomiast dominują motywy kwiatowe (szczególnie kolorowe, akwarelowe kwiaty), cytaty, hasła motywacyjne i zwierzęta. Najczęściej kobiece plecy zdobią tatuaże personalizowane, kojarzące się z ważnym momentem w życiu. W Wielkiej Brytanii kobiety najchętniej tatuują sobie imiona swoich mężczyzn lub dzieci.

Zanim zrobisz sobie tatuaż na plecach – sprawdź co jest modne, aby skorzystać ze sprawdzonych wzorów lub wiedzieć czego unikać, jeśli chcesz się naprawdę wyróżniać od innych.

Dodał: majki

Wyświetleń: 5271
Podoba się? 11 1
avatar użytkownika majki
17-10-2016, 12:05:14

Zanim zrobisz sobie tatuaż na plecach – sprawdź co jest modne, aby skorzystać ze sprawdzonych wzorów lub wiedzieć czego unikać, jeśli chcesz się naprawdę wyróżniać od innych.

Chcesz komentować tatuaże? Zaloguj się!