Jaki wzór tatuażu wybrać? Ponadczasowe i zawsze modne tatuaże dla kobiet

To jedno z najczęściej zadawanych pytań nie tylko w przypadku kobiet, które postanowią po raz pierwszy ozdobić swoje ciało tatuażem. Jak przygotować się do wyboru wzoru tatuażu, aby nie żałować swojej decyzji?

Tatuaż to nie tylko potrzeba chwili i modna ozdoba ciała. Dla większości kobiet tatuaż zwykle posiada drugie dno i jest sposobem na uwiecznienie ważnych wydarzeń z życia lub podkreślenie indywidualnych cech charakteru. Tatuaż na pewno pozwala się wyróżnić, jednak jego wybór wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Pochopnie podjęta decyzja o wyborze konkretnego wzoru, może sprawić wiele kłopotów w przyszłości oraz stać się początkiem poszukiwania sposobu na całkowite usunięcie ozdoby, co niestety jest dość bolesną „przyjemnością” i wiąże się ze sporymi kosztami.

O czym musisz wiedzieć, zanim zrobisz sobie tatuaż?

Po pierwsze i najważniejsze – nigdy nie rób tatuażu w wyniku chwilowego kaprysu! Zanim wybierzesz się do salonu tatuażu, musisz poznać jego renomę, sprawdzić, czy jest to miejsce, gdzie przestrzega się zasad higieny oraz stosuje się wysokiej jakości narzędzia i tusze, które nie zblakną po upływie krótkiego czasu. Doświadczenie i odpowiedzialność tatuażysty to jeden z kluczowych kryteriów wyboru salonu tatuażu, dlatego w tym przypadku lepiej dopłacić, by móc później cieszyć się starannie wykonaną ozdobą.

Galeria tatuaży damskich

W dobrym salonie tatuażu na pewno usłyszysz fachowe rady na temat tego, jaki wzór będzie do Ciebie pasował, czy gdzie najlepiej zrobić tatuaż, gdyż w przypadku kobiet najczęściej w grę wchodzą niewielkie wzory, które na co dzień skrywa ubranie, choć nie jest to regułą. Jeżeli chcesz sprawdzić, jakie wzory tatuażu są obecnie w modzie, kliknij zobacz najciekawsze wzory http://medicot.pl/galeria-tatuazy-damskich/ poszukaj inspiracji.

Wybór wzoru tatuażu warto dobrze przemyśleć. Na pewno lepiej zrezygnować z tatuowania imienia partnera, daty ślubu czy innych wydarzeń, które mogą z czasem przestać mieć dla Ciebie ważne znaczenie. Życie potrafi zaskakiwać, więc lepiej nie ryzykować i nie naznaczać swojego ciała wzorem, który może się później boleśnie kojarzyć.

Jeżeli decydujesz się na modne napisy w obcych językach np. chińskie znaki, koniecznie sprawdź, co one faktycznie oznaczają, gdyż może się okazać, że przez przypadek wytatuujesz sobie sprośne powiedzonko czy niecenzuralny wyraz, który ktoś może w końcu odszyfrować i narazić Cię na wstyd.

Modne wzory tatuaży dla kobiet

Od wielu sezonów modne są motywy kwiatowe i zwierzęce, kokardki, gwiazdki, mandale czy piórka oraz motywy ptaków. Może akurat któryś z tych wzorów przypadnie Ci do gustu, ale możesz zdecydować się także na coś całkiem innego. To Twoje ciało i sama najlepiej wiesz, jak chcesz podkreślić jego piękno i wyjątkowość swojej osoby.

Dodał: majki

Wyświetleń: 631
Podoba się? 11 1
avatar użytkownika majki
03-04-2018, 11:40:27

Od wielu sezonów modne są motywy kwiatowe i zwierzęce, kokardki, gwiazdki, mandale czy piórka oraz motywy ptaków. Może akurat któryś z tych wzorów przypadnie Ci do gustu, ale możesz zdecydować się także na coś całkiem innego. To Twoje ciało i sama najlepiej wiesz, jak chcesz podkreślić jego piękno i wyjątkowość swojej osoby.

Chcesz komentować tatuaże? Zaloguj się!