Handpoke - relacja z sesji

Z racji tego, że uwielbiam klasykę, któregoś razu musiałem poznać czym i jak w rzeczywistości odczuwa się i jaki jest efekt hand poka, o hand poku czym jest i z czym się to je przeczytacie tutaj Hand Poke , ja zajmę się wrażeniem i relacją z tego widowiska.

W skrócie przy jednej z sesji tatuażu, zagadałem z moim tatuażystą o hand poku zadając kilka pytań jak widzi tą sztukę robienia tatuażu i czy by się tego podjął.

Pokazał mi kilka swoich prac zrobionych na sobie i zdecydował się na kolejny tym razem na moim ciele.

Specjalnie na potrzebę tego krókiego materiału wybrałem przedramię, żeby zrobić zdjęcia nie przeszkadzająć tatuażyście i chciałem żeby handpoke był moim pierwszym większym tatuażem poniżej łokcia.
Na początku miała być to róża, lecz po krótkim przejrzeniu prac tatuatora znalazłem mocne, klasyczne OKO, i na nie się zdecydowałem.

Po przygotowaniu stołu, narzędzia pracy w tym przypadku do konturów "palonej siódemki" tuszy itd, odbiliśmy kalkę i poszliśmy zapalić :)

Po chwili przerwy wzieliśmy się za robotę:

No i koniec całość trwała około godziny a efekt końcowy prezentuję się tak.


Moje odczucia, ból, zajawka.

Mój tatuator nie zajmuje się zawodowo hand pokiem, to co robiliśmy to było zaufanie do mnie, że chcę tego i czysta zajawka więc jeżeli idziecie do znajomego tatuażysty który nie siedzi w tym dość mocno liczcie się z tym, że nie będzie to jak idealne jak pociągnięcie z maszynki.
Hand Poke dla mnie jest juz naprawdę mocnym przejawem zajawki i zagłębienia się w temat jak tatuaże na dłoniach.

Jest to owiele dłuższa i bardziej wymagająca sztuka niż dziaranie maszynką. Bólu nie ma generalnie żadnego, znaczy czuć bo ktoś ręcznie co chwilę wbija Ci pod skórę 7 mikro igieł.
Ale porównując do dziarania maszynką w/w wzór zapewne odczuł bym tak samo bezboleśnie jak robiony handpokiem.
Jestem bardzo zadowolony z surowizny i klimatu jaki robi ta mała dziarka.
Ma swój więzienny klimat i bedzie zajebiście wyglądać za 20 lat.

Tyle na dzisiaj jeżeli macie konkretniejsze pytania odnośnie tej sztuki piszcie w komentarzu chętnie odpowiem na wasze pytania.

Dodał: irooc


Wydziaraj: 7 1
Najpopularniejsze:
avatar użytkownika majki
15-05-2017, 14:48:52

Zajebisty! :)

Chcesz komentować tatuaże? Zaloguj się!