Menu

Krótki dokument o Recydywiście - unikatowym motocyklu typu custom, który jest pierwszym na świecie wytatuowanym motocyklem. Film pokazuje i wyjaśnia proces konstrukcji maszyny, poczynając od pomysłu, przez wykonywanie tatuaży and i wszystkich funkcjonalnych elementów konstrukcji wyrażających nazwę motocykla, aż po jego premierę na London Tattoo Convention, najbardziej prestiżowym konwencie tatuaży na świecie.

Tagi: dokument motor tatuaż

Komentarze

avatar użytkownika majki majki | 16-03-2016, 15:19:33
Krótki dokument o Recydywiście - unikatowym motocyklu typu custom, który jest pierwszym na świecie wytatuowanym motocyklem.

Film pokazuje i wyjaśnia proces konstrukcji maszyny, poczynając od pomysłu, przez wykonywanie tatuaży and i wszystkich funkcjonalnych elementów konstrukcji wyrażających nazwę motocykla, aż po jego premierę na London Tattoo Convention, najbardziej prestiżowym konwencie tatuaży na świecie.

Od czasu premiery Recydywista otrzymał 8 nagród, w tym nagrodę “Best Paint” na największych targach motocykli customowych na świecie i 2 nagrody - "Best Custom" oraz Nagrodę Publiczności na największym zlocie motocyklowym w Europie.

THE RECIDIVIST:

Koncept, projekt i konstrukcja: Game Over Cycles

Tatuaże:
Tomasz Lech - Individuum Studio
Krzysztof Królak - Rock'N'Roll Tattoo&Piercing

DOKUMENT:

Zdjęcia:
Tomasz Pulsakowski
Dennis Hemstedt
Paweł Misztal
Zaloguj się, aby skomentować post.Zarejestruj konto,

lub Zaloguj z Facebook
akceptuję politykę prywatności