Menu

Wyzwolone dziary » Ciekawe artykuły/filmiki » Usuwanie tatuaży jeszcze nigdy nie było takie proste. Niechciany wzór wystarczy posmarować kremem.

avatar użytkownika majki | Dziary.com majki | 1228 | 30-07-2015, 11:36 0

Pewien młody Kanadyjczyk przekonuje, że wynalazł krem, który bezboleśnie usuwa tatuaże. Testy produktu trwają, ale cena jest już znana.

Do tej pory jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się tatuażu była bolesna i pozostawiająca blizny metoda laserowa. Jest jednak duża szansa, że niebawem wszystkich tych, którzy nie mogą już patrzeć na swoje dziary, uszczęśliwi 27-letni Alex Falkenham. Doktorant na kanadyjskim Uniwersytecie Dalhousie opracował krem, który bezboleśnie i bez żadnych śladów usunie tatuaż. – Porównując laserowe metody, których efektem są oparzenia, blizny i pęcherze, nasz lek nie ma żadnych skutków ubocznych, poza jednym – usuwa tatuaże – komentuje Alex...

forum tatuaze 233-usuwanie-tatuazy-jeszcze-nigdy-nie-bylo-takie-proste-niechciany-wzor-wystarczy-posmarowac-kremem


Kochamy tatuaże dziary.com

Odpowiedzi:

Strona 1 z 1

avatar użytkownika majki | Dziary.com majki | 1228 | 30-07-2015, 11:38 0

... Jak działa to cudo, które może wybawić świat od tatuażowych niewypałów? W trakcie robienia tatuażu atrament jest wstrzykiwany w skórę, wywołując reakcję immunologiczną. Komórki o nazwie makrofagi przenoszą się do tego obszaru i ‘wyjadają’ tusz. Niektóre z nich przenoszą atrament do układu limfatycznego, ale reszta z nich, wypełniona tuszem, zostaje w skórze. Krem Alexa dostarcza nowych mikrofagów, które wchłaniają stare komórki wypełnione tuszem i rozpoczynają cały proces od nowa, stopniowo usuwając wzór ze skóry. Na razie nowa metoda przechodzi liczne testy, także entuzjazm trzeba jeszcze trzymać na wodzy. Ale jest na co czekać, tym bardziej że cena produktu, który może usunąć tatuaż o wielkości ok 10 cm, ma wynosić 5 dolarów (18 zł)!

Źródło: http://www.fpiec.pl/post/2015/02/19/usuwanietatuazyjeszczenigdyniebylotakieproste


Kochamy tatuaże dziary.com

avatar użytkownika majki | Dziary.com majki | 1228 | 30-07-2015, 11:39 0

Prawda czy kolejny "hit"?

forum tatuaze 854-prawda-czy-kolejny


Kochamy tatuaże dziary.com

Strona 1 z 1

Zaloguj się, aby dodać odpowiedź.Zarejestruj konto,

lub Zaloguj z Facebook
akceptuję politykę prywatności