• 13-11-2017, 13:52 | dziary dziaram 0
  Hej!
  Planuję zakup maszynki i nie bardzo wiem na co się zdecydować. Jestem świeżą krwią, jeśli chodzi o tatuaże i wydziarałam zaledwie kilka w życiu, także ekspert jeśli chodzi o sprzęt to ze mnie nie jest. Zastanawiam się nad Black Cobrą, z opinii które udało mi się znaleźć, podobno jest spoko no i w przystępnej cenie. Biorę też pod uwagę Brass Karo Ass, ponieważ dosyć się wkręciłam i zastanawiam się czy nie lepiej troszkę zainwestować, niż po kilku miesiącach stwierdzić że tamta mi nie wystarcza. Z tego co widzę, to obie są uniwersalne, bo nie ogarniam jeszcze wersji liner i shader :P
  Możecie mi coś doradzić? Będę mega wdzięczna, bo od szukania informacji na własną rękę paruje mi już mózg, a wolałabym zasięgnąć opinii kogoś mądrzejszego.
  Z góry dzięki :)

 • 13-11-2017, 14:29 | dziary dziaram 0
  Ja również zacząłem od niedawna , i moja decyzja padła na rotarke. Opinii na temat cewek i rotarek jest wiele, każda ma swoje plusy i minusy. Moje zdanie jest takie, ze jeśli decydujesz się na zakup maszynki (bez względu czy cewka czy rotarka), to weź od razu dobrą maszynkę, która nie jest chińską tandetą, bo pewnie i tak za 2-3 miechy będziesz szukać dobrego sprzętu i te 2-3 stówy wydane wcześniej na jakiś szajs jest stracone.

Chcesz komentować tatuaże? Zaloguj się!